Inzerce štěňat

CHS La Vita Eterna zadá štěňátka výmarského ohaře krátkosrstého s PP z velmi nadějného spojení, odběr první polovina února 2024.

Vrh narozený 12.12.2023 – 6 fenek a 3 psi. 
Všechna štěňátka jsou středně silných koster, krásně modelovaných hlav, světle stříbřité barvy, bez bílých znaků.

Matkou vrhu je výjimečná Gaia Sofia La Vita Eterna, má mimořádně klidnou a vyrovnanou povahu, miluje děti a nic ji nerozhází. Je lehce ovladatelná, učenlivá, vše vykonává s obrovskou chutí a radostí. Při práci na poli projevuje velikou vášeň, díky níž vytrvale a systematicky hledá, vyniká krásným a pevným vystavením zvěře, má výtečný nos. Miluje vodu. Spolehlivě aportuje pernatou i srstnatou zvěř.

Otcem je prověřený El de Madrid Silver Sfinx, pes výborných kvalit. Povahově nekonfliktní, přátelský, po stránce pracovní je oddaný svému vůdci. Využíván v lovecké praxi.


Novým majitelům našich štěňátek nabízíme široký chovatelský servis, jehož součástí je nejen stálá podpora, zájem, pomoc při výchově, loveckém výcviku a přípravě na výstavu, tak jako se tomu již děje u našich odchovaných vrhů. Vždy však záleží na majiteli, zda a v jaké míře tuto nabídku využije. S majiteli odchovaných vrhů jsme v pravidelném kontaktu.

Štěňátka budou plně socializovaná, vhodná na výstavy, práci, chov, ale především jako báječní rodinní společníci. Do nových domovů budou odcházet očkovaná, odčervená, čipovaná i tetovaná, s průkazem původu a mezinárodním očkovacím průkazem.

Očekáváme exteriérově výborná štěňátka vyrovnané a přátelské povahy, s nejlepšími loveckými předpoklady a dobrým zdravím. Zkrátka a dobře, bude radost s nimi žít.


Preferujeme zájemce, kteří chtějí pejska jako člena rodiny a budou s ním vykonávat jakoukoli činnost, aby se ve svém životě nenudil. Lovecký výcvik a výstavy nejsou podmínkou.


Více informací na www.lavitaeterna.cz.

vrh H